Miałnuel Neuer hitem w sieci. Bayern Monachium docenił niesamowitego kota [WIDEO]

Miałnuel Neuer hitem w sieci. Bayern Monachium docenił niesamowitego kota [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info | Chris Dixon (Twitter)

Chris Dixon opublikował w mediach społecznościowych niesamowite interwencje bramkarskie swojego kota o jakże sugestywnym imieniu Miałnuel Neuer, który bardzo szybko stał się hitem w sieci, co wykorzystał nawet Bayern Monachium.

Popularny brytyjski youtuber nie mógł w dobie pandemii koronawirusa realizować wszystkich swoich planów dotyczących produkcji kolejnych materiałów, ale przy okazji spędzania czasu w domu spostrzegł, że może stworzyć coś wyjątkowego razem z... kotem.

Chris Dixon postanowił przy użyciu małej piłeczki sprawdzić umiejętności bramkarskie swojego zwierzaka, którego nazwał Miałnuel Neuer.

- Wiedziałem, że popełniłem błąd, nazywając tak kota - napisał Brytyjczyk na Twitterze.

Nawiązanie do golkipera Bayernu Monachium nie było w tym kontekście przypadkowe, co widzimy na poniższym filmiku, na którym kot broni wszystkie uderzenia oddane w kierunku bramki.

Miałnuel szybko stał się bohaterem w mediach społecznościowych i dostrzegli to nawet przedstawiciele „Bawarczyków”, którzy postanowili stworzyć kompilację interwencji kota i Manuela Neuera, która okazała się preludium do ogłoszenia informacji o przedłużeniu kontraktu z reprezentantem Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy