Miałnuel Neuer hitem w sieci. Bayern Monachium docenił niesamowitego kota [WIDEO]

Miałnuel Neuer hitem w sieci. Bayern Monachium docenił niesamowitego kota [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info | Chris Dixon (Twitter)

Chris Dixon opublikował w mediach społecznościowych niesamowite interwencje bramkarskie swojego kota o jakże sugestywnym imieniu Miałnuel Neuer, który bardzo szybko stał się hitem w sieci, co wykorzystał nawet Bayern Monachium.

Popularny brytyjski youtuber nie mógł w dobie pandemii koronawirusa realizować wszystkich swoich planów dotyczących produkcji kolejnych materiałów, ale przy okazji spędzania czasu w domu spostrzegł, że może stworzyć coś wyjątkowego razem z... kotem.

Chris Dixon postanowił przy użyciu małej piłeczki sprawdzić umiejętności bramkarskie swojego zwierzaka, którego nazwał Miałnuel Neuer.

- Wiedziałem, że popełniłem błąd, nazywając tak kota - napisał Brytyjczyk na Twitterze.

Nawiązanie do golkipera Bayernu Monachium nie było w tym kontekście przypadkowe, co widzimy na poniższym filmiku, na którym kot broni wszystkie uderzenia oddane w kierunku bramki.

Miałnuel szybko stał się bohaterem w mediach społecznościowych i dostrzegli to nawet przedstawiciele „Bawarczyków”, którzy postanowili stworzyć kompilację interwencji kota i Manuela Neuera, która okazała się preludium do ogłoszenia informacji o przedłużeniu kontraktu z reprezentantem Niemiec.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy