Miałnuel Neuer hitem w sieci. Bayern Monachium docenił niesamowitego kota [WIDEO]

Miałnuel Neuer hitem w sieci. Bayern Monachium docenił niesamowitego kota [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info | Chris Dixon (Twitter)

Chris Dixon opublikował w mediach społecznościowych niesamowite interwencje bramkarskie swojego kota o jakże sugestywnym imieniu Miałnuel Neuer, który bardzo szybko stał się hitem w sieci, co wykorzystał nawet Bayern Monachium.

Popularny brytyjski youtuber nie mógł w dobie pandemii koronawirusa realizować wszystkich swoich planów dotyczących produkcji kolejnych materiałów, ale przy okazji spędzania czasu w domu spostrzegł, że może stworzyć coś wyjątkowego razem z... kotem.

Chris Dixon postanowił przy użyciu małej piłeczki sprawdzić umiejętności bramkarskie swojego zwierzaka, którego nazwał Miałnuel Neuer.

- Wiedziałem, że popełniłem błąd, nazywając tak kota - napisał Brytyjczyk na Twitterze.

Nawiązanie do golkipera Bayernu Monachium nie było w tym kontekście przypadkowe, co widzimy na poniższym filmiku, na którym kot broni wszystkie uderzenia oddane w kierunku bramki.

Miałnuel szybko stał się bohaterem w mediach społecznościowych i dostrzegli to nawet przedstawiciele „Bawarczyków”, którzy postanowili stworzyć kompilację interwencji kota i Manuela Neuera, która okazała się preludium do ogłoszenia informacji o przedłużeniu kontraktu z reprezentantem Niemiec.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy