Michał Chrapek o krok od dołączenia do Piasta Gliwice

Michał Chrapek o krok od dołączenia do Piasta Gliwice fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak podaje „Przegląd Sportowy”, Michał Chrapek jest blisko przenosin do Piasta Gliwice.

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” Chrapka od dołączenia do „Piastunek” dzielą już tylko testy medyczne. Po nich podpisze kontrakt z gliwickim klubem.

Przez ostatnie trzy sezony Chrapek reprezentował barwy Śląska Wrocław. W tym czasie rozegrał w jego koszulce 96 spotkań, notując w nich dziewięć trafień i 17 asyst. W rozgrywkach 2019/2020 strzelił pięć goli w Ekstraklasie, do których dorzucił tyle samo ostatnich podań. Już po tym rozstał się ze Śląskiem i dlatego obecnie jest dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Byłym zawodnikiem Wisły Kraków, Catanii czy Lechii Gdańsk interesowały się również m.in. Jagiellonia Białystok oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała, ale ostatecznie wyląduje on w zespole z Gliwic.

Piast rozpoczął fatalnie sezon. Po sześciu kolejkach ma na koncie tylko jeden punkt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy