Michał Probierz po remisie w pierwszej kolejce nowego sezonu Ekstraklasy

Michał Probierz po remisie w pierwszej kolejce nowego sezonu Ekstraklasy fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cracovia

Michał Probierz skomentował sobotni mecz Ekstraklasy Cracovii z Górnikiem Łęczna (1:1).

Beniaminek z Łęcznej objął prowadzenie pod koniec pierwszej połowy za sprawą trafienia Bartosza Śpiączki. Cracovia wyrównała w 82. minucie, gdy gola, wymieniając podania z Florianem Loshajem, strzelił Marcos Álvarez.

Biorąc pod uwagę również pięć zmian, w barwach Cracovii na murawie zobaczyliśmy dzisiaj tylko dwóch Polaków. W jedenastce znalazł się 21-letni Patryk Zaucha, a z ławki rezerwowych na boisko wszedł 19-letni Karol Knap.

- Przyjechaliśmy na trudny teren. Beniaminek w pierwszych meczach zawsze jest nastawiony agresywnie, walczy. Mieliśmy mecz pod kontrolą, mogliśmy otworzyć wynik, lecz straciliśmy bramkę z kontrataku - po tej stracie nasza gra trochę się zmieniła.

- Po nowych zawodnikach było widać nerwowość. Nie mogę mieć pretensji do Filipa Balaja, ale Hebo Ramsussen i Otar Kakabadze muszą „nauczyć się” tej ligi.

- Mogliśmy odrobić stratę od razu, stworzyliśmy sobie dużo sytuacji. Brakowało jednak spokoju. Z czasem zyskaliśmy totalną kontrolę, zdobyliśmy wyrównującą bramkę, choć Górnik mógł się nam również odgryźć. Szanujemy ten punkt, ale nie jesteśmy z niego do końca zadowoleni - powiedział Probierz po ostatnim gwizdku.

W drugiej kolejce Cracovia zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Łęcznian czeka mecz z Zagłębiem Lubin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy