Michał Probierz skomentował błyskawiczną decyzję o rozstaniu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza

Michał Probierz skomentował błyskawiczną decyzję o rozstaniu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: SportoweFakty.wp.pl

Michał Probierz na łamach SportoweFakty.wp.pl krótko skomentował swoją decyzję o odejściu z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Władze Niecieczy poinformowały o nawiązaniu współpracy z Probierzem w czwartkowe popołudnie. Nie minęło nawet 48 godzin od pojawienia się tego komunikatu, a „Przegląd Sportowy” podał, że 49-letni szkoleniowiec nie poprowadzi jednak ekipy z województwa małopolskiego w drugiej części sezonu.

Probierz miał już wysłać pismo mające na celu rozwiązanie podpisanego dwa dni temu kontraktu. Jak przyznała osoba z jego otoczenia, powodem tej decyzji są rozbieżności między tym, co strony ustalały przy parafowaniu umowy a rzeczywistością. Trener potwierdził to na łamach SportoweFakty.wp.pl.

- Ustalenia były inne, a realia okazały się inne. Chodzi o transfery, o organizację klubu. Na coś innego się umawialiśmy. Jestem zły i rozczarowany - przyznał szkoleniowiec.

Maciej Kmita pisze, że może chodzić o syna Krzysztofa i Danuty Witkowskich, do których należy klub. Kłopoty wynikające z ingerowania przez niego w działanie „Słoników” miało już w przeszłości kilku trenerów. O ile wcześniej Krzysztof junior nie pełnił żadnej formalnej funkcji w Niecieczy, to obecnie jest jej dyrektorem sportowym. Wszystko wskazuje na to, że panowie mieli zupełnie inne pomysły na prowadzenie drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy