Michał Żuk rozmawiał z kilkoma polskimi klubami

Michał Żuk rozmawiał z kilkoma polskimi klubami fot. Michał Żuk [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I SportoweFakty.wp.pl

Michał Żuk najprawdopodobniej zwiąże się z jednym z polskich klubów. Trwają rozmowy w tej sprawie - pisze Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl.

Tydzień temu Michał Żuk zakomunikował, że żegna się z Barceloną, w której grał w drużynie Infantil B. Młody zawodnik miał awansować do drużyny Infantil A, ale do tego nie doszło z uwagi na powrót jego rodziny do Polski. „Nie żegnam się z nikim, bo chcę grać w futbol i wierzę, że Bóg, życie da mi szansę, abym mógł realizować tu czy tam swoje marzenia i kiedyś wrócić grać do Hiszpanii, kraju, który dał mi pasję, ukształtował mnie i nauczył futbolu” - napisał między innymi 13-latek.

O młodym zawodniku na łamach SportoweFakty.wp.pl pisze Piotr Koźmiński. Jak informuje dziennikarz, Żuk wraz z najbliższymi rozmawiał już z kilkoma polskimi klubami, w tym z Lechem Poznań, Legią Warszawa, Jagiellonią Białystok, Rakowem Częstochowa oraz Śląskiem Wrocław.

Powyższe źródło dodaje, że część z zespołów zrezygnowała z pomysłu ściągnięcia Żuka. Wszystko przez rzekome oczekiwania jego rodziny, w tym mieszkanie oraz pracę w klubie dla jego ojca. Ten zaprzecza jednak, by stawiał takie warunki.

Pozyskanie Żuka na tym etapie jego przygody z piłką wiąże się z pewną niewiadomą. Nie jest powiedziane, że w najbliższym czasie nie zechce on znowu zmienić akademii, za co klub otrzymałby tylko mały ekwiwalent. Kontrakt może podpisać bowiem dopiero piętnastolatek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy