Michał Żyro znów w Ekstraklasie!

Michał Żyro znów w Ekstraklasie! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CK Sport

Michał Żyro powinien zostać w nadchodzących kilkunastu godzinach nowym zawodnikiem Korony Kielce - poinformował „CKsport.pl”

Według powyższego źródła, przedstawiciele ekipy z województwa świętokrzyskiego są już praktycznie dogadani z zawodnikiem w kwestii warunków finansowych indywidualnego kontraktu i do formalizacji całego transferu brakuje jedynie podpisu zawodnika pod przygotowaną dla niego kilkuletnią umową.

Jeżeli pomiędzy zainteresowanymi stronami nie pojawią się żadne niespodziewane komplikacje, to wychowanek Legii Warszawa dołączy do „Żółto-Czerwonych” na zasadzie wolnego transferu, ponieważ jego dotychczas obowiązujący kontrakt z Wolverhampton ulegnie wygaśnięciu wraz z końcem czerwca.

26-letni skrzydłowy, mogący także występować na pozycji środkowego napastnika, ma z pewnością dużą nadzieję na to, że uda mu się odbudować dobrą formę, którą prezentował w szeregach „Wojskowych” i na początku swojego pobytu w angielskim klubie.

Żyro zanotował udane wejście do drużyny „Wilków”, ale niestety w kwietniu 2016 roku został brutalnie sfaulowany przez Antony'ego Kaya i doznał zerwania więzadła pobocznego strzałkowego (LCL).

Pięciokrotny reprezentant Polski długo wracał do pełni zdrowia i w efekcie nie znajdował się już w planach sztabu szkoleniowego Wolverhampton. Z tego też powodu powędrował najpierw na wypożyczenie do Charltonu i ostatnio do Pogoni Szczecin. W zespole „Portowców” nie wiodło mu się jednak najlepiej z uwagi na problemy zdrowotne i dlatego rozegrał tylko jedenaście meczów dla ekipy z województwa zachodniopomorskiego w minionym sezonie, w których strzelił jedną bramkę.

Więcej na temat: Michał Żyro Korona Kielce Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy