Michniewicz następcą Dorny?!

Michniewicz następcą Dorny?! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Borek I Twitter

Jak informuje Mateusz Borek, wszystko wskazuje na to, że Czesław Michniewicz obejmie stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21.

„Czesław Michniewicz komentując za mną finał ME U21 niczego nie chciał mówić. Zaprzeczał. Ale słyszę, że 7 lipca to on zostanie trenerem U21. Czekam.” - napisał na Twitterze dziennikarz Polsatu.


Kibice i sami piłkarze młodzieżówki z całą pewnością zupełnie inaczej wyobrażali sobie zorganizowane przez nasz kraj Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Podopieczni Marcina Dorny w ich trakcie sięgnęli raptem po punkt, remisując 2:2 ze Szwecją. W pozostałych meczach grupowych ulegli 1:2 Słowacji oraz 0:3 Anglii.


Znakomity pod względem organizacyjnym turniej był prawdopodobnie ostatnim etapem pracy Dorny z młodzieżówką. 37-letni szkoleniowiec przejął ją w 2013 roku i od tamtej pory poprowadził ją w 30 oficjalnych meczach. Jego bilans to 16 wygranych, cztery remisy i 10 porażek.


Jeśli informacje Borka się sprawdzą, Michniewicz po raz pierwszy w swojej karierze trenerskiej porzuci pracę klubową. 47-latek ma na swoim koncie m.in. mistrzostwo kraju zdobyte z Zagłębiem Lubin oraz Puchar i Superpuchar Polski, po które sięgnął z Lechem Poznań. Jego ostatnim miejscem pracy był Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Z klubem z województwa małopolskiego rozstał się on kilka miesięcy temu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy