Michniewicz połączy posady?!

Michniewicz połączy posady?! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport | Sport.pl

Czesław Michniewicz jest obecnie uważany za najpoważniejszego kandydata do przejęcia Legii Warszawa w przypadku zwolnienia Aleksandara Vukovicia.

Przedstawiciele „Wojskowych” nie są zadowoleni z dotychczasowych wyników oraz formy prezentowanej przez ich zespół, dlatego poważnie zastanawiają się nad dokonaniem zmiany na stanowisku szkoleniowca jeszcze przed czwartkowym spotkaniem z Dritą w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.

Janekx89, znany z podawania wiarygodnych informacji na temat ruchów mających miejsca na naszym podwórku piłkarskim, napisał na Twitterze, że najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia Serba jest Czesław Michniewicz, odpowiadający obecnie za wyniki osiągane przez reprezentację Polski U-21.

50-latek nawiązał już kontakt w tej sprawie z Legią Warszawa i w poniedziałek ma dojść do spotkania obu stron. Jeżeli zakończą się one sukcesem, to w przeciągu kilkunastu godzin dojdzie do zwolnienia Aleksandara Vukovicia i zatrudnienia byłego opiekuna Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Pogoni Szczecin oraz Bruk-Bet Termaliki.

TVP Sport i Sport.pl dodają, że ewentualne porozumienie zawarte pomiędzy „Wojskowymi” a Michniewiczem i PZPN-em zakład sprawowanie przez szkoleniowca w dalszym ciągu funkcji selekcjonera polskiej kadry do lat 21 do zakończenia eliminacji do Mistrzostw Europy U-21 w listopadzie.

Połączenie tych dwóch ról może doprowadzić do małego konfliktu interesów, ponieważ na 9 października zaplanowany jest ważny mecz kwalifikacyjny z Serbią U-21 oraz starcie o Superpuchar Polski z Cracovią.

W zaistniałej sytuacji należy przypuszczać, że 50-latek zasiadłby tego dnia na ławce reprezentacyjnej, a Legię poprowadziłby jeden z jego asystentów, o ile doświadczony trener zdecyduje się rzeczywiście na rozpoczęcie swojej przygody z warszawską drużyną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy