Miedź Legnica przeprowadziła od razu dwa pierwsze zimowe transfery [OFICJALNIE]

Miedź Legnica przeprowadziła od razu dwa pierwsze zimowe transfery [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Miedź Legnica poinformowała o pozyskaniu Mateusza Kaczmarka i Pawła Lenarcika, tym samym rozpoczynając zimowe okno transferowe.

Pomimo tego, że okno transferowe na dobre się jeszcze nie rozpoczęło, niektóre kluby już ogłaszają nowe nabytki. Do tej grupy zalicza się Miedź Legnica.

Pierwszoligowiec poinformował w ostatnich godzinach o pozyskaniu dwóch nowych zawodników. Mowa o Mateuszu Kaczmarku i Pawle Lenarciku.

Pierwszy z nich to młodzieżowy reprezentant Polski, który ostatnio był związany z Rakowem Częstochowa. Pomocnik jest uważany za duży talent, a jego przeprowadzka do Legnicy to duży sukces pionu sportowego.

Urodzony pod Jasną Górą zawodnik ma na swoim koncie debiut na boiskach Ekstraklasy, do którego pod koniec minionego sezonu w starciu z Zagłębiem Lubin.

Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Drugi ze sprowadzonych graczy to bramkarz. Ostatnio przywdziewał on trykot GKS-u Bełchatów, gdzie pełnił funkcję podstawowego golkipera.

Teraz jednak doszedł do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będą dla niego przenosiny do Legnicy. Umowę parafował 30 czerwca 2024 roku.

W obecnym sezonie rozegrał on 17 spotkań. W sześciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy