Mihajlović zapowiada redukcję składu. Co z Salamonem i Wszołkiem?

Mihajlović zapowiada redukcję składu. Co z Salamonem i Wszołkiem? fot. Transfery.info
Dawid Michalski
Dawid Michalski
Źródło: Football Italia | Transfery.info

Podczas konferencji prasowej przed niedzielnym spotkaniem Sampdorii z Chievo, Sinisa Mihajlović, trener genueńczyków, zapowiedział zredukowanie składu swojej drużyny.

44-letni Mihajlović w Sampdorii pracuje od niespełna miesiąca. Objął on klub 20 listopada, po zwolnieniu Delio Rossiego, pod wodzą którego drużyna z Genui rozegrała 34 spotkania (dziewięć zwycięstw, dziesięć remisów i piętnaście porażek), a w tym sezonie, po dwunastu kolejkach Sampdoria miała tylko dziewięć punktów.

Póki co, dobrze swoją pracę wykonuje Mihajlović. Poprowadził on "Blucerchiatich" w pięciu spotkaniach, z których trzy Sampdoria wygrała (m.in. niedzielne starcie z Chievo), a dwa zremisowała. Serb jednak nie jest zadowolony z faktu posiadania zbyt szerokiego składu i zamierza go zredukować, podczas najbliższego okienka transferowego.

- Skład zdecydowanie musi zostać zredukowany, ponieważ nie należy do łatwych praca z trzydziestoma piłkarzami. Wówczas ryzykujesz, że o kimś zapomnisz - powiedział Mihajlović.

Przypomnijmy, iż w składzie Sampdorii znajduje się dwóch Polaków: Paweł Wszołek i Bartosz Salamon. O ile ten pierwszy, może czuć się w miarę bezpiecznie (były zawodnik Polonii Warszawa rozegrał 153 minuty, od momentu zatrudnienia Mihajlovicia), to Salamon jest zagrożony, gdyż nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania w barwach klubu z Genui. Co prawda ostatnio leczył kontuzję, jednakże nie jest pewne, czy otrzyma jeszcze szansę na pokazanie swoich umiejętności.

Los polskich piłkarzy w Sampdorii rozstrzygnie się w styczniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy