Milan Škriniar blisko wyjaśnienia przyszłości. Pozostała jedna niewiadoma

Milan Škriniar blisko wyjaśnienia przyszłości. Pozostała jedna niewiadoma fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SportMediaset

Milan Škriniar ustalił zasadnicze warunki nowego kontraktu z Interem Mediolan. Teraz obu stronom pozostało ustalenie wysokości bonusów oraz premii - informuje SportMediaset.

Reprezentant Słowacji był ostatniego lata łączony bardzo mocno z zaliczeniem przeprowadzki do Paris Saint-Germain.

Klub z Francji podjął nawet kilka prób przekonania Interu Mediolan do sprzedaży swojego filaru defensywny w obliczu wygasającego wówczas za rok kontraktu zawodnika.

Aktualny wicemistrz Włoch odrzucił jednak nadesłane propozycje ze strony ekipy z Parc des Princes oraz wyraził nadzieję na znalezienie nici porozumienia z 27-latkiem w kwestii przedłużenia współpracy zapoczątkowanej przed startem sezonu 2017/2018.

Początkowo niewiele rzeczy wskazywały na to, że Milan Škriniar skusi się na podpisanie nowej umowy z „Nerazzurri”, ale z biegiem czasu ten stan rzeczy ulegał zmianie i teraz wydaje się, że złożenie stosownego podpisu pod przygotowanymi dokumentami wydaje się kwestią czasu.

Świadczą o tym doniesienia przekazane przez SportMediaset o wypracowaniu przez piłkarza oraz klub zasadniczego porozumienia odnośnie podstawowego wynagrodzenia w wysokości sześciu milionów euro na rok.

Teraz do ustalenia pozostały jeszcze sumy odnoszących się do bonusów oraz premii za indywidualne i zespołowe rezultaty.

Ekipa ze Stadio Giuseppe Meazza nie będzie na tym polu zbytnio szaleć, bo mówi się o tym, że Słowak będzie mógł łącznie zainkasować 6,5 miliona euro, czyli znacznie mniej niż w PSG, które wraz z dodatkami oferowało mu dziewięć milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy