Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia

Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport.pl

Właściciel warszawskiej Legii, Dariusz Mioduski, wziął udział w „Sekcji Piłkarskiej”, gdzie poruszono kilka bieżących tematów.

W lecie stołeczny klub poszukiwał zawodnika, który mógłby załatać wakat na lewej stronie defensywy. Przez gabinet pionu sportowego przewinęło się wiele kandydatur, jednak ostatecznie wybór padł na doświadczonego Ivana Obradovicia.

Pozyskanie Serba okazało się jednak totalną klapą. Zawodnik nie poradził sobie na Łazienkowskiej i nie zdołał nawet zadebiutować na boiskach Ekstraklasy.

O komentarz w sprawie poproszony został właściciel Legii, Dariusz Mioduski.

- Zarówno ja, trener, jak i dyrektor sportowy zostaliśmy przez niego oszukani. Sprawiał inne wrażenie. Jego sprawa została w lecie przez nas dokładnie sprawdzona i przeanalizowana. Tam, gdzie grał, nigdy nie było takich sytuacji — zaznacza.

- Od początku deklarował nam większą walkę, a nie pokazywał tego później na boisku. Wielu naszych kibiców było zachwyconych tym, co wcześniej pokazywał. Nalegali, byśmy sfinalizowali tę transakcję i niestety wyszło, jak wyszło — dodaje Mioduski.

Po 22. kolejkach Ekstraklasy wicemistrzowie Polski przewodzą ligowej tabeli z dorobkiem 42 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy