Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia

Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport.pl

Właściciel warszawskiej Legii, Dariusz Mioduski, wziął udział w „Sekcji Piłkarskiej”, gdzie poruszono kilka bieżących tematów.

W lecie stołeczny klub poszukiwał zawodnika, który mógłby załatać wakat na lewej stronie defensywy. Przez gabinet pionu sportowego przewinęło się wiele kandydatur, jednak ostatecznie wybór padł na doświadczonego Ivana Obradovicia.

Pozyskanie Serba okazało się jednak totalną klapą. Zawodnik nie poradził sobie na Łazienkowskiej i nie zdołał nawet zadebiutować na boiskach Ekstraklasy.

O komentarz w sprawie poproszony został właściciel Legii, Dariusz Mioduski.

- Zarówno ja, trener, jak i dyrektor sportowy zostaliśmy przez niego oszukani. Sprawiał inne wrażenie. Jego sprawa została w lecie przez nas dokładnie sprawdzona i przeanalizowana. Tam, gdzie grał, nigdy nie było takich sytuacji — zaznacza.

- Od początku deklarował nam większą walkę, a nie pokazywał tego później na boisku. Wielu naszych kibiców było zachwyconych tym, co wcześniej pokazywał. Nalegali, byśmy sfinalizowali tę transakcję i niestety wyszło, jak wyszło — dodaje Mioduski.

Po 22. kolejkach Ekstraklasy wicemistrzowie Polski przewodzą ligowej tabeli z dorobkiem 42 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy