Mioduski: Nie ma co ukrywać, on nie ma przyszłości w Legii

Mioduski: Nie ma co ukrywać, on nie ma przyszłości w Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Właściciel i prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, wypowiedział się na łamach „Super Expressu” na temat kilku zawodników mistrza Polski.

Już kilka dni temu Legia poinformowała, że zimą szeregi warszawskiego klubu opuści Guilherme, którego umowa wygasa 31 grudnia tego roku. Nie od dziś jednak wiadomo, że w trakcie najbliższego okienka transferowego z ekipy ze stolicy może odejść więcej zawodników. Sport.pl łączy z transferami nawet siedmiu innych graczy Legiiw tym Michała Pazdana. Jak skomentował te doniesienia Mioduski?


Michał może odejść zimą, ale pod pewnymi warunkami. Wiadomo, że ma klauzulę (2,5 mln euro - przyp. PK) i jeśli ktoś ją zapłaci, to nie mamy nic do powiedzenia. A czy jest tu pole do negocjacji? W jakimś sensie tak. Ale na konto klubu musi wpłynąć ponad 2 miliony euro, nawet bliżej 2,5 - stwierdził działacz, wypowiadając się również na temat m.in. Arkadiusza Malarza oraz Daniela Chimy Chukwu:


- Arek jest bardzo ambitny, chce grać, ale nie możemy opierać bramki tylko o niemal 38-letniego zawodnika, musimy myśleć o przyszłości. Usiądziemy po świętach i porozmawiamy.

- Chukwu? Nie ma co ukrywać, on nie ma przyszłości w Legii. Dostał kilka szans, ale nie wyszło. Chcemy go sprzedać zimą. To wciąż młody piłkarz, ma 26 lat, powinien patrzeć na to, gdzie ma szansę grać.

Mioduski zdradził również, że na ten moment nie dzieje się nic konkretnego w sprawie transferu Tomasza Jodłowca, który ostatnio był łączony z przenosinami do Podbeskidzia Bielsko-Biała, a odejściu Guilherme nie dało się zapobiec. - On sygnalizował, że czeka na ofertę z zewnątrz, bo jest w takim wieku, że chciałby spróbować czegoś nowego - przyznał właściciel Legii, dając do zrozumienia, że problemem nie były finanse (cały wywiad TUTAJ).


Przebieg zimowego okienka może mieć kluczowy wpływ na to, kto za pół roku będzie cieszył się z mistrzostwa Polski. Aktualnie Legia jest druga w tabeli Ekstraklasy. Warszawiacy tracą punkt do liderującego Górnika Zabrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy