Mioduski o Klafuriciu i Nawałce

Mioduski o Klafuriciu i Nawałce
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: TVP Sport

Właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, wypowiedział się na temat potencjalnej zmiany trenera.

Legia pożegnała się z szansami na grę w Lidze Mistrzów i musi się teraz skoncentrować na walce o awans do Ligi Europy. Po przegranym dwumeczu ze Spartakiem Trnawa wizytę w szatni „Wojskowych” złożył Dariusz Mioduski. Prezes Legii nie ukrywa, że atmosfera nie była najlepsza, ale i tak podkreśla, iż piłkarze dali z siebie wszystko.

- W szatni nie było dużo rozmów. Nastrój nie był wesoły - powiedział w wywiadzie dla „TVP Sport”.

- Odpadnięcie już w drugiej rundzie eliminacji? Nie spodziewaliśmy się tego. Ten dwumecz przegraliśmy już w Warszawie. Dzisiaj byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną, nawet w dziewiątkę stwarzaliśmy sobie okazje. Zabrakło trochę szczęścia, choć przyznaję, że też nie możemy na nie liczyć. Mecz w Warszawie zdeterminował to co mamy dzisiaj i tyle. Jedziemy dalej.

Następnie Mioduski wypowiedział się na temat przyszłości Deana Klafuricia i ewentualnego zastąpienia go Adamem Nawałką.

- Co dalej z Klafuriciem? W Legii zawsze jest tak, że każdy trener ma wygrywać. Najważniejsze dla nas jest to, że za cztery dni gramy ważny mecz w Warszawie, a w czwartek znowu walczymy o europejskie puchary. Teraz nie odpadliśmy z rozgrywek europejskich, a z kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Mamy jasną ścieżkę, by grać w fazie grupowej Ligi Europy, to cały czas nasz cel. Spodziewaliśmy się problemów w następnych rundach, nie już teraz, ale jest jak jest, musimy sobie z tym poradzić.

- Widziałem dzisiaj na boisku to serce i wolę walki, którą chcę widzieć w Legii Warszawa. Ta szatnia, ci zawodnicy ewidentnie są razem i dali z siebie wszystko. Dzisiaj to nie wystarczyło, może zbyt dużo motywacji, te czerwone kartki, ale nie możemy nikomu zarzucić, że nie dał z siebie wszystkiego.

- Na ten moment nie jestem nawet w stanie myśleć o zmianie trenera, wiem tylko, że potrzebujemy stabilizacji. Z drugiej strony mamy też oczekiwania. Pewnie popełniliśmy jakieś błędy skoro jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Latem nie osłabiliśmy zespołu, wręcz przeciwnie, więc nie powinno być takiej sytuacji.

- Nawałka? Szanuję trenera, ale to nie jest temat na dziś.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy