Mistrzostwa Świata: Nieuznany gol już na początku meczu otwarcia

Mistrzostwa Świata: Nieuznany gol już na początku meczu otwarcia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Enner Valencia trafił do siatki na początku meczu grupy A Mistrzostw Świata pomiędzy Katarem a Ekwadorem, ale gol nie został uznany.

Ekwadorczykom udało się trafić do siatki już w trzeciej minucie niedzielnego spotkania. Wszystko zaczęło się od rzutu wolnego i wstrzelenia piłki w pole karne Katarczyków. Saad Al-Sheeb wyszedł z bramki, ale minął się z futbolówką. Ta trafiła do Félixa Torresa, który wydawało się, że próbował oddać strzał, lecz wyszło z tego dogranie do Ennera Valencii. Ten z bliskiej odległości uderzeniem głową umieścił piłkę w siatce.

Piłkarze zespołu z Ameryki Południowej cieszyli się z wyjścia na prowadzenie, ale nie trwało to długo. Sytuacja była bowiem analizowana przez system VAR, a ten orzekł, że był spalony.

Kilkanaście minut po całym zajściu na ekranach można było zobaczyć, że jeden z ekwadorskich piłkarzy faktycznie miał wystawioną stopę przed zawodnika z Kataru, chociaż nie do końca zostało przedstawione to, w którym momencie do tego doszło.

Gol dla Ekwadoru tylko odwlekł się w czasie. W 16. minucie nie było już żadnych wątpliwości. Rzut karny na bramkę zamienił Valencia.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy