Mistrzostwa Świata: Składy na Tunezja - Australia [OFICJALNIE]

Mistrzostwa Świata: Składy na Tunezja - Australia [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIFA

W drugiej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022 Tunezja rywalizuje z Australią, a my prezentujemy składy na to spotkanie.

Po pierwszej serii zmagań w nieco lepszej sytuacji są Tunezyjczycy. Mają oni na swoim koncie punkt, co jest efektem bezbramkowego remisu z Danią. Australijczycy przegrali wysoko z Francją.

Dzisiaj celem dla obu ekip będzie zgarnięcie kompletu „oczek”. To pozwoli nadal wierzyć w awans do fazy pucharowej.

Względem poprzedniego meczu, drużyny dokonały po jednej zmianie. Po stronie Tunezji Bena Slimane zastąpił Naïm Sliti, a w australijskiej kadrze do składu wskoczył Fran Karacic.

Starcie zaplanowano na godzinę 11:00. Transmisja w TVP2 i TVP 4K.

***

Składy na Tunezja - Australia:

TUNEZJA:

Dahmen; Abdi, Bronn, Talbi, Drager, Laidouni, Chaaleli, Skhiri, Jebali, Mskani, Sliti.

Ławka:

Ben Said, Mathlouthi, Moez Hassen, Ifa, Ghandri, Mejbri, Khazri, Khenissi, Maaloul, Sassi, Ben Romdhane, Chaalali, Jaziri, Kechrida, Ben Slimane.

AUSTRALIA:

Ryan; Behich, Rowles, Souttar, Karacic, Mooy, Irvine, McGree, Goodwin, Leckie, Duke.

Ławka:

Baccus, Cummings, Degenek, Deng, Devlin, Hrustic, Atkinson, King, Kuol, Mabil. Maclaren, Redmayne, Tilio, Vukovic, Wright.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy