Mistrzostwa Świata: Typy na Niemcy - Japonia

Mistrzostwa Świata: Typy na Niemcy - Japonia fot. Ulrich Hufnagel/Xinhua/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Niemcy oraz Japonia to drugie środowe spotkanie w ramach Mistrzostw Świata w Katarze.

Klęska w poprzednich Mistrzostwach Świata i odpadnięcie z turnieju już na etapie fazy grupowej - to doświadczenie na pewno napędza reprezentację Niemiec do działania na obecnym turnieju.

***

ZAREJESTRUJ SIĘ W SUPERBECIE (nasz partner przygotował bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 złotych, freebet 34 złote, freebet 20 złotych za pobranie aplikacji, cashback do 3 500 złotych).
Kod promocyjny: transfery

***

Celem podopiecznych Hansiego Flicka będzie oczywiście nie tylko wyjście z grupy, ale i triumf w całej imprezie. Żeby jednak dopiąć swego, najpierw trzeba uporać się z Japonią.

Zespół z Azji może i ostatnio nie zachwyca, ale trzeba pamiętać, że cztery lata temu była to ekipa, która potrafiła napsuć wiele krwi Belgom w 1/8 finału. Nie ma wątpliwości, że i tym razem walka będzie się toczyć o awans z grupy.

Niemcy z kolei zmagają się ostatnio z problemami, bo wygrali tylko jedno z trzech minionych spotkań. Czy forma przyjdzie w odpowiednim momencie, a więc na pierwszy mecz Mistrzostw Świata?

Początek tego meczu o 14:00. Transmisja w TVP 1 oraz TVP Sport.

***

Nasz typ:

Reprezentacja Niemiec jest faworytem do zwycięstwa. Dodatkowo można przypuszczać, że w tym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Niemcy - Japonia

wygrana Niemcy 1.45

liczba goli powyżej 2.5 1.65

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sergio Busquets wybrał nowy zespół Sergio Busquets wybrał nowy zespół Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Skandal w Turcji. Bramkarz zaatakowany przez kibica chorągiewką [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy