Młody Polak trafi do Valencii?!

Młody Polak trafi do Valencii?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Ćwiąkała

Mateusz Łęgowski jest o krok od przeprowadzki do Valencii, poinformował Tomasz Ćwiąkała z nc+.

Urodzony w 2003 roku środkowy pomocnik to wychowanek Pogoni Szczecin. W minionym sezonie zaliczył 16 występów w Centralnej Lidze Juniorów. Tam zdołał strzelić jedną bramkę.

W najbliższych dniach Łęgowskiego może czekać przeprowadzka na Półwysep Iberyjski. Zdaniem Ćwiąkały młody Polak trafi do Valencii na zasadzie wypożyczenia, które ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Hiszpański klub zastrzeże sobie możliwość pierwokupu tego zawodnika.

Ewentualny transfer 16-latka to pokłosie grudniowych testów w ekipie „Nietoperzy”. Brał on w nich udział wspólnie z innymi juniorami Pogoni Szczecin: Filipem Balcewiczem oraz Hubertem Turskim. Pomocnik wywarł na tyle dobre wrażenie na trenerach, że otrzymał propozycję przenosin na stałe. Najprawdopodobniej najpierw dołączy do drużyny juniorów. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Neymar nieprzypadkowo wspomniał o grze z Messim. Rozpoczynają się zakulisowe rozgrywki Neymar nieprzypadkowo wspomniał o grze z Messim. Rozpoczynają się zakulisowe rozgrywki Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] Liga Narodów: Turniej finałowy rozlosowany [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton Liga Konferencji Europy: Znamy szczegóły, terminarz i miejsce finału trzeciego europejskiego pucharu [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Znamy szczegóły, terminarz i miejsce finału trzeciego europejskiego pucharu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Lagerbäck zwolniony. Zmiana na posadzie selekcjonera reprezentacji Norwegii OFICJALNIE: Lagerbäck zwolniony. Zmiana na posadzie selekcjonera reprezentacji Norwegii Grealish najdroższym Brytyjczykiem w historii?! Grealish najdroższym Brytyjczykiem w historii?! ESPN 100: Najlepsi skrzydłowi świata. Eden Hazard w gronie wyróżnionych 🙃 ESPN 100: Najlepsi skrzydłowi świata. Eden Hazard w gronie wyróżnionych 🙃

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy