Młodzi Polacy na testach w Torino

Młodzi Polacy na testach w Torino fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: ŁKS Łódź | Gazeta.pl

Bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Karol Domżał oraz napastnik Jagiellonii Białystok Adam Dźwigała będą uczestniczyć w treningach włoskiego Torino.

17-letni Domżał jest wychowankiem Kolejarza Łódź, do ŁKS-u trafił w 2012 roku. Jednak z uwagi na to, że klub walczył o utrzymanie w Ekstraklasie nie znalazł uznania w oczach trenera. Po spadku również musiał uznać wyższość Bogusława Wyparło i Adriana Olszewskiego. Trenerzy zdecydowali się wypożyczyć młodego bramkarza do czwartoligowej Concordii Piotrków Trybunalski, gdzie mógł liczyć na regularne występy.

- Karol ma talent i jedną dużą zaletę - żyje meczem, jest bardzo żywiołowy w bramce – mówi o byłym podopiecznym Piotr Świerczewski.

W podróży do Włoch towarzyszyć mu będzie młodzieżowy reprezentant polski Adam Dźwigała, który w tym sezonie zagrał w dwóch meczach ekstraklasy

Torino zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli Serie A. Piłkarzem tego klubu jest reprezentant Polski Kamil Glik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na zaległy mecz Stal Mielec - ŁKS Łódź [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Arsenal, Chelsea i Manchester United zainteresowane bramkarzem Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Thomas Tuchel otwarty na pracę w tym gigancie, ale... ma nieco inny priorytet Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024 Newcastle United zainteresowane znanym trenerem. Ale najpierw EURO 2024

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy