Monchi zbiera na jeszcze jeden transfer. Sergi Gómez odejdzie do CSKA Moskwa?!

Monchi zbiera na jeszcze jeden transfer. Sergi Gómez odejdzie do CSKA Moskwa?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | ElDesmarque

Jak informują hiszpańskie media, CSKA Moskwa negocjuje z Sevillą przenosiny Sergiego Gómeza.

Hiszpan nie znajduje się w planach Julena Lopeteguiego, zatem dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu i jak do tej pory jego angażem interesowały się Atalanta, Espanyol i Valencia. Teraz do tego grona dołączył jednak przedstawiciel rosyjskiej ekstraklasy i zdołał już ustalić warunki współpracy z samym zawodnikiem. Tym samym przed „Końmi” najtrudniejsza część negocjacji, a więc osiągnięcie konsensusu z „Los Sevillistas”.

Andaluzyjczycy naciskają na ekipę z Moskwy, aby pokryła jego pełne wynagrodzenie i do umowy wypożyczenia wpisana została opcja transferu definitywnego. To jak na razie pozostaje kością niezgody pomiędzy oboma klubami, lecz moskwianie mają nadzieję, że przed końcem okna uda się doprowadzić operację do końca. 

Eldesmarque.com informuje z kolei, że zaoszczędzone środki pozwolą na angaż jeszcze jednego atakującego, co może mieć związek z planowanym pozbyciem się Munasa Dabbura.

Sergi Gómez dołączył do Sevilli ledwie rok temu i kosztował wtedy 4,5 miliona euro. Przez cały poprzedni sezon 27-latek zdołał wystąpić w 48 spotkaniach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy