Motor Lublin zatrzymany w Olsztynie

Motor Lublin poniósł porażkę ze Stomilem Olsztyn w niedzielnym meczu II ligi (1:2).

Prowadzony przez Gonçalo Feio Motor Lublin wygrał cztery poprzednie spotkania II ligi. W pokonanym polu pozostawił:

- Górnika Polkowice 3:1;
- GKS Jastrzębie 2:1;
- KKS 1925 Kalisz 1:0;
- Pogoń Siedlce 4:1.

W sumie ekipa z województwa lubelskiego nie przegrała żadnego z sześciu kolejnych meczów ligowych, a w 12 minionych poniosła tylko jedną porażkę.

W niedzielę dobra seria została przerwana i Motor zanotował przegraną. Na wyjeździe uległ Stomilowi Olsztyn.

W 26. minucie prowadzenie olsztynianom dał Hubert Krawczun. Już w drugiej połowie podwyższył je Igor Kośmicki. Przyjezdnych stać było na jedno trafienie. Kilka minut przed ostatnim gwizdkiem rzut karny na gola zamienił Rafał Król.

Po porażce Motor dalej ma na koncie 34 punkty, co daje mu ósme miejsce w drugoligowej tabeli. Stomil zgromadził ich 40 i jest szósty. To lokata dająca grę w barażach o I ligę.

W następnej kolejce olsztynianie zmierzą się na wyjeździe z KKS-em 1925 Kalisz. Lublinianie podejmą rezerwy Śląska Wrocław.

Więcej na temat: Motor Lublin Stomil Olsztyn Polska

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin z klarownym stanowiskiem. Piłkarz może szukać sobie nowego klubu Pogoń Szczecin z klarownym stanowiskiem. Piłkarz może szukać sobie nowego klubu Legia Warszawa ma go wykupić Legia Warszawa ma go wykupić „Sali wszedł i mówi, że tak słyszał u mechanika”. To pytanie rozbroiło Mariusza Rumaka „Sali wszedł i mówi, że tak słyszał u mechanika”. To pytanie rozbroiło Mariusza Rumaka Zagłębie Lubin pytało o piłkarza Pogoni Szczecin. Działacz potwierdził Zagłębie Lubin pytało o piłkarza Pogoni Szczecin. Działacz potwierdził Transfery - Relacja na żywo [26/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [26/04/2024] Radamel Falcao na wylocie z klubu LaLigi. Daleka przeprowadzka stanie się faktem?! Radamel Falcao na wylocie z klubu LaLigi. Daleka przeprowadzka stanie się faktem?! Jan Urban zapytany o to, kto zostanie mistrzem Polski. „Jeśli nie wykorzystają szansy, będą tego żałować przez dziesięciolecia” Jan Urban zapytany o to, kto zostanie mistrzem Polski. „Jeśli nie wykorzystają szansy, będą tego żałować przez dziesięciolecia”