Nadzieja Wisły Kraków znów błysnęła. Cudowny gol [WIDEO]

Nadzieja Wisły Kraków znów błysnęła. Cudowny gol [WIDEO] fot. Polsat Sport
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków zdecydowała się latem na wypożyczenie Piotra Starzyńskiego, który obecnie radzi sobie obiecująco w Górniku Łęczna. W sobotę strzelił gola przeciwko Odrze Opole (3-0).

Wisła Kraków mierzyła się w piątek z Zagłębiem Sosnowiec w ramach pierwszej ligi. Potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem, za co spłynęła fala krytyki na trenera Radosława Sobolewskiego.

Szkoleniowiec musi teraz szybko dźwignąć zespół, bo powoli ucieka mu czołówka.

Lepiej od „Białej Gwiazdy” radzi sobie natomiast Górnik Łęczna. W barwach tej ekipy występuje Piotr Starzyński.

Skrzydłowy trafił pod skrzydła Ireneusza Mamrota latem w ramach wypożyczenia. Były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok mocno mu ufa, za co 19-latek odpłacił się dobrą postawą.

W sobotnim meczu przeciwko Odrze Opole Starzyński po raz drugi w tym sezonie trafił do siatki.

Tym razem juniorski reprezentant Polski uderzył precyzyjnie z dystansu i w ten sposób pokonał przeciwnika.

Piotr Starzyński poza dwoma golami ma w tym sezonie też jedną asystę.

Jego wypożyczenie do Górnika Łęczna wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy