Nani z nowym kontraktem?

Nani z nowym kontraktem? fot. Transfery.info
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Football 365

Skrzydłowy Manchesteru United, Nani potwierdził, że czuje się świetnie w obecnym klubie i rozmawia o nowym kontrakcie.

Kontrakt Portugalczyka z mistrzem Anglii wygasa w 2014 roku. W ostatnich miesiącach był łączony z transferem do Hiszpanii lub Włoch, jednak sam uważa, że jest gotów zakończyć karierę w United.

- Trener we mnie wierzy i to jest najważniejsze. Mój agent obecnie rozmawia z klubem o nowej umowie dla mnie. Liczę, że na koniec sezonu wszystko będzie jasne. Manchester to mój dom. - stwierdził zadowolony Nani.

26-latek uważa, że współpraca z Alexem Fergusonem to prawdziwa przyjemność. Twierdzi, że to najlepszy szkoleniowiec na świecie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy