Napastnik Arsenalu na wypożyczenie

Napastnik Arsenalu na wypożyczenie fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Independent

Chuba Akpom w ciągu kilku dni odejdzie z Arsenalu na zasadzie wypożyczenia.

Poważne zainteresowanie jego zakontraktowaniem wykazują dwa kluby Championship: Norwich City i Nottingham Forest, mniejsze: Bournemouth, Ipswich Town, Derby County, Wigan Athletic i Fulham.

19-letni Akpom niedawno podpisał nową umowę z "Kanonierami" - do 30 czerwca 2019 roku. W tym sezonie Premier League zaliczył jednak zaledwie 27 minut, a w związku z poprawieniem się sytuacji kadrowej drużyny poszuka gry w jednym ze słabszych klubów.

Kontrakt Arsenalu z klubem Championship musi zostać zawarty do czwartku, wtedy wypada deadline na tego rodzaju wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy