Nastolatek z Anglii na celowniku wielkich firm

Nastolatek z Anglii na celowniku wielkich firm
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: The Telegraph

Arsenal i Liverpool interesują się Benem Chilwellem.

Lewy obrońca jest wychowankiem Leicester City, w którym zadebiutował w październiku, w spotkaniu Pucharu Ligi. Od połowy listopada przebywa na wypożyczeniu w występującym w Championship Huddersfield Town.

18-letni Anglik uchodzi za spory talent, z którym "Lisy" wiążą duże nadzieje. Nie jest jednak powiedziane, że zawodnik zrealizuje swój potencjał w drużynie lidera Premier League. Poważnie interesują się nim bowiem Arsenal oraz Liverpool.

Umowa wypożyczenia Chilwella wygasa w styczniu. Nie jest wykluczone, że nastolatek pozostanie dłużej na zapleczu angielskiej ekstraklasy, ale równie prawdopodobny jest scenariusz, w którym obrońca zmieni klub. Jego kontrakt z Leicester obowiązuje jedynie do końca trwającego sezonu, więc piłkarz wkrótce będzie mógł podpisać umowę z nowym pracodawcą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy