Nawałka mógł przejąć reprezentację Cypru

Nawałka mógł przejąć reprezentację Cypru fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Adam Nawałka przyznał w rozmowie z „Super Expressem”, że kilka miesięcy temu miał możliwość przejęcia reprezentacji Cypru.

Ostatnim miejscem pracy byłego selekcjonera reprezentacji Polski był Lech Poznań. Nawałka miał odmienić oblicze „Kolejorza”, ale skończyło się na zaledwie kilkumiesięcznej przygodzie. Szkoleniowiec opuścił klub w końcówce marca 2019 roku. Od tamtej pory (choć takie informacje pojawiały się również przed jego przenosinami do Lecha) 62-latka łączono z kilkoma klubami, w tym podjęciem pracy w Chinach.

Nawałka rzadko udziela wywiadów, ale dla „Super Expressu” zrobił wyjątek. Szkoleniowiec został zapytany o ofertę z Chin, zdradzając, że miał na stole również inną propozycję.

- Nie mieszałbym w to opatrzności. Rzeczywiście, były wstępne rozmowy, ale nie doszło do ich finalizacji. Tak jak w grudniu, kiedy otrzymałem propozycję poprowadzenia reprezentacji Cypru. Wtedy to ja nie zdecydowałem się na przyjęcie tej oferty - powiedział Nawałka (cały wywiad TUTAJ).

Cypryjczycy zajmują obecnie 95. miejsce w rankingu FIFA. Nie zdołali oni awansować na EURO 2020, plasując się na czwartej lokacie w tabeli eliminacyjnej grupy I.

Nawałka dodał, że nie myśli na razie o powrocie na ławkę trenerską.

Więcej na temat: Polska Trenerzy Cypr Adam Nawałka

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy