Nawałka mógł przejąć reprezentację Cypru

Nawałka mógł przejąć reprezentację Cypru fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Adam Nawałka przyznał w rozmowie z „Super Expressem”, że kilka miesięcy temu miał możliwość przejęcia reprezentacji Cypru.

Ostatnim miejscem pracy byłego selekcjonera reprezentacji Polski był Lech Poznań. Nawałka miał odmienić oblicze „Kolejorza”, ale skończyło się na zaledwie kilkumiesięcznej przygodzie. Szkoleniowiec opuścił klub w końcówce marca 2019 roku. Od tamtej pory (choć takie informacje pojawiały się również przed jego przenosinami do Lecha) 62-latka łączono z kilkoma klubami, w tym podjęciem pracy w Chinach.

Nawałka rzadko udziela wywiadów, ale dla „Super Expressu” zrobił wyjątek. Szkoleniowiec został zapytany o ofertę z Chin, zdradzając, że miał na stole również inną propozycję.

- Nie mieszałbym w to opatrzności. Rzeczywiście, były wstępne rozmowy, ale nie doszło do ich finalizacji. Tak jak w grudniu, kiedy otrzymałem propozycję poprowadzenia reprezentacji Cypru. Wtedy to ja nie zdecydowałem się na przyjęcie tej oferty - powiedział Nawałka (cały wywiad TUTAJ).

Cypryjczycy zajmują obecnie 95. miejsce w rankingu FIFA. Nie zdołali oni awansować na EURO 2020, plasując się na czwartej lokacie w tabeli eliminacyjnej grupy I.

Nawałka dodał, że nie myśli na razie o powrocie na ławkę trenerską.

Więcej na temat: Polska Trenerzy Cypr Adam Nawałka

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy