Negocjacje Marchisio. Niespodziewany kierunek

Negocjacje Marchisio. Niespodziewany kierunek
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Claudio Marchisio nadal poszukuje nowego klubu.

Choć o odejściu pomocnika z Juventusu mówiło się już pod koniec zeszłego sezonu, wieść o rozstaniu się legendy z klubem bardzo poruszyła kibiców. Zawodnik planuje pożegnać się z nimi po 25 latach przygody w drużynie, w której się wychowywał. Przed najbliższym meczem z Lazio „Il Principino” może otrzymać chwilę na przekazanie kilku słów sympatykom „Bianconerich”. W międzyczasie jednak poszukuje nowego pracodawcy.

W ostatnim komunikacie piłkarz zapewnił, że daje sobie kilka dni na podjęcie decyzji, ponieważ chce dokonać jak najlepszego wyboru. Jego celem jest pozostanie w Europie i dalsza walka na wysokim poziomie. Do tej pory gracz otrzymał już kilka ofert, a „La Gazzetta dello Sport” informuje o kolejnej.

Do grona zainteresowanych Włochem dołączył Zenit Sankt Petersburg. Rosjanie są już o krok od awansu do Ligi Europy, a ich celem na ten sezon jest również walka do samego końca o mistrzostwo kraju. Na razie wszystko wygląda bardzo dobrze, ponieważ zespół zgromadził komplet punktów w pierwszych czterech meczach. Działaczom jednak wciąż mało i nadal poszukują wzmocnień.

32-latek jest dla nich świetną okazją. Gracz może podpisać umowę z nowym klubem bez konieczności płacenia sumy odstępnego, a klub ma już doświadczenie ze współpracy z Włochami. Strony rozmawiały już na temat potencjalnej współpracy i teraz Zenit zamierza przełożyć plany w konkrety.

„Zenitowcy” muszą mieć się jednak na baczności, bowiem konkurencja nie śpi. Nazwisko Marchisio znajduje się również na listach życzeń takich ekip jak AS Monaco, Paris Saint-Germain, OGC Nice czy Atlético Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Lech Poznań: Đorđe Crnomarković zagra w Zagłębiu Lubin [OFICJALNIE] Lech Poznań: Đorđe Crnomarković zagra w Zagłębiu Lubin [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy