Newcastle United kontaktowało się z obrońcą. W najbliższych tygodniach ma złożyć ofertę

Newcastle United kontaktowało się z obrońcą. W najbliższych tygodniach ma złożyć ofertę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Newcastle United miało skontaktować się już z otoczeniem Wesleya Fofany - informuje RMC Sport.

Media prześcigają się w podawaniu informacji na temat kolejnych celów transferowych Newcastle United. Jak informowało TheAthletic.com, zimowy budżet transferowy „Srok” będzie opiewał na 220 milionów euro.

Według RMC Sport nowe władze Newcastle skontaktowały się już z przedstawicielami reprezentującego barwy Leicester City Fofany. 20-letni środkowy obrońca, którego swego czasu na oku miał chociażby Real Madryt, może być jednym z głównych celów transferowych „Srok” na najbliższe okno.

Powyższe źródło sugeruje, że Newcastle poinformowało już także Leicester, że w najbliższych tygodniach prawdopodobnie złoży ofertę za Fofanę. Obecnie piłkarz leczy kontuzję.

Fofana trafił na King Power Stadium w zeszłym roku z Saint-Étienne, które otrzymało za niego 35 milionów euro. W poprzednim sezonie Francuz rozegrał 38 meczów w koszulce Leicester. W aktualnym jeszcze nie pojawił się na murawie, co jest efektem złamania kości strzałkowej i uszkodzenia więzadeł.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy