Neymar chce do tego klubu

Neymar chce do tego klubu fot. John Spencer/SIPA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Toni Juanmartí

Neymar jest skory do tego, by latem odejść z PSG. Jego celem wydaje się powrót do FC Barcelony, ale na to się raczej nie zanosi - twierdzi Toni Juanmartí.

Neymar od kilku tygodni boryka się z problemami zdrowotnymi. Z tego powodu jest wyłączony z gry dla PSG i może pozwolić sobie na inne aktywności. Dla przykładu zjawił się ostatnio w Barcelonie, gdzie wspólnie z podopiecznymi Xaviego świętował mistrzostwo Hiszpanii.

Okazuje się, że wizyta nie była przypadkowa i ma drugie dno.

Według informacji, które podaje Toni Juanmartí, Brazylijczyk nosi się z zamiarem zmiany barw, a jego celem jest powrót do FC Barcelony.

Ekipa z Katalonii mogłaby w tym przypadku skorzystać na chęciach Paris Saint-Germain, które przejawia chęć wypożyczenia tego gracza na dogodnych warunkach.

Wiele jest jednak przesłanek ku temu, że ten ruch się po prostu nie wydarzy. Niektórzy sternicy Barcelony pamiętają kulisy odejścia atakującego i mają mu to za złe. Joan Laporta również nie należy do fanów talentu Neymara.

Dużym problemem w jego przypadku są nie tylko ogromne wymagania finansowe, ale i kontuzje, które w ostatnich latach stały się nieodłącznym elementem jego futbolowej przygody.

Neymar, który trafił na Parc des Princes w sierpniu 2017 roku, rozegrał w tym sezonie łącznie 29 meczów, a jego dorobek to 18 bramek oraz 17 asyst.

Wychowanek Santosu ma ważny kontrakt z PSG do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy