Neymar wraca do Barcelony!

Neymar wraca do Barcelony!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Neymar znowu będzie występował w Barcelonie - pisze Gianluca Di Marzio.

W ostatnich tygodniach media w zasadzie codziennie zasypywały nas doniesieniami na temat hitowej przeprowadzki Neymara. Jak podaje Di Marzio, który słynie ze sprawdzonych informacji transferowych, powrót 27-letniego napastnika na Camp Nou stanie się faktem.

Włoski dziennikarz nie przedstawił na razie szczegółów dotyczących transakcji - czy będzie to transfer definitywny, czy wypożyczenie. Podkreśla on jednak, że działacze Paris Saint-Germain i Barcelony w końcu doszli do pełnego porozumienia, a sam zawodnik dogadał się z Katalończykami. W najbliższych godzinach strony mają złożyć podpisy finalizujące operację.


Neymar przeniósł się z Barcelony do PSG w 2017 roku. Na konto „Dumy Katalonii” spłynęły wtedy 222 miliony euro, co do dzisiaj pozostaje transferowym rekordem świata.

Brazylijczyk rozegrał w koszulce paryskiej ekipy 58 spotkań. Strzelił w nich 51 goli i zanotował 29 asyst. Z PSG sięgnął po dwa mistrzostwa, Puchar i dwa Superpuchary Francji. W trakcie pobytu w Paryżu atakujący borykał się z kilkoma kontuzjami. M.in. przez problemy zdrowotne (ale przyczyniły się do tego również transferowe negocjacje) w tym sezonie nie wybiegł jeszcze na murawę.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy