Nie jest dobrze. Dłuższa przerwa Rybusa

Nie jest dobrze. Dłuższa przerwa Rybusa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Sport.pl nie przekazał zbyt dobrych informacji dotyczących Macieja Rybusa.

29-letni lewy obrońca Lokomotiwu Moskwa nie zagrał we wrześniowych spotkaniach reprezentacji Polski z Włochami i Irlandią z powodu kontuzji. Jak podaje powyższe źródło, defensor, który doznał urazu pachwiny, miał wrócić do pełni sił po 10 dniach, ale wciąż nie trenuje i jego stan zdrowia poprawia się wolniej niż przypuszczano.

- Na boisko na razie nie wybiegam. Jeżdżę tylko na rowerku, pływam, mam indywidualne ćwiczenia wzmacniające - powiedział Rybus, który cały czas zmaga się z dość dużym bólem i dostaje zastrzyki.

Sport.pl sugeruje, że jeśli w najbliższych kilkunastu dniach sytuacja się nie zmieni, Rybus może nie zagrać również w kolejnych spotkaniach biało-czerwonych. Nasza reprezentacja 11 października zmierzy się w ramach Ligi Narodów z Portugalią, a trzy dni później czeka ją rewanż z Włochami.

Jeśli chodzi o Lokomotiw, Rybus przed odniesieniem kontuzji rozegrał w tym sezonie pięć spotkań ligowych. W meczu z Anży Machaczkała (2:1) trafił do siatki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy