Nie tylko Barcelona. OFICJALNIE: Rayo Vallecano sprowadziło napastnika poza oknem

Nie tylko Barcelona. OFICJALNIE: Rayo Vallecano sprowadziło napastnika poza oknem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rayo Vallecano | Cadena SER

Rayo Vallacano potwierdziło angaż Juana Villara.

Kiedy Leonardo Ulloa uszkodził kolano, a lekarze ustalili wstępny termin jego powrotu na początek sierpnia, „Los Vallecanos” doszli do wniosku, że potrzebują jeszcze jednego atakującego. Mając to na uwadze, zwrócili się oni do hiszpańskich władz z prośbą o możliwość rejestracji nowego zawodnika i otrzymali na to zgodę.

Wówczas dwunasta ekipa w tabeli LaLiga2 przeszła do działania, czego efektem jest półroczne wypożyczenie z Osasuny Juana Villara. Przypomnijmy, że na podobny krok zdecydowała się także Barcelona.

31-latek to niezwykle wszechstronny gracz, który może pokryć każdą pozycję w formacji ofensywnej. W bieżącym sezonie rozegrał on 13 spotkań i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W nowym zespole Hiszpan będzie występował w koszulce z numerem 15.

W umowie pomiędzy oboma klubami zawarto opcję obowiązkowego wykupu za milion euro w przypadku wywalczenia awansu do hiszpańskiej ekstraklasy. To jednak niejedyna klauzula. Jak się bowiem okazuje, nawet jeśli Rayo Vallacano nie zdoła osiągnąć tego celu, będzie musiało przelać na konto ekipy z Pampeluny 150 tysięcy euro, przy czym zawodnik wróci do Osasuny. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy