Nie tylko Barcelona. OFICJALNIE: Rayo Vallecano sprowadziło napastnika poza oknem

Nie tylko Barcelona. OFICJALNIE: Rayo Vallecano sprowadziło napastnika poza oknem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rayo Vallecano | Cadena SER

Rayo Vallacano potwierdziło angaż Juana Villara.

Kiedy Leonardo Ulloa uszkodził kolano, a lekarze ustalili wstępny termin jego powrotu na początek sierpnia, „Los Vallecanos” doszli do wniosku, że potrzebują jeszcze jednego atakującego. Mając to na uwadze, zwrócili się oni do hiszpańskich władz z prośbą o możliwość rejestracji nowego zawodnika i otrzymali na to zgodę.

Wówczas dwunasta ekipa w tabeli LaLiga2 przeszła do działania, czego efektem jest półroczne wypożyczenie z Osasuny Juana Villara. Przypomnijmy, że na podobny krok zdecydowała się także Barcelona.

31-latek to niezwykle wszechstronny gracz, który może pokryć każdą pozycję w formacji ofensywnej. W bieżącym sezonie rozegrał on 13 spotkań i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W nowym zespole Hiszpan będzie występował w koszulce z numerem 15.

W umowie pomiędzy oboma klubami zawarto opcję obowiązkowego wykupu za milion euro w przypadku wywalczenia awansu do hiszpańskiej ekstraklasy. To jednak niejedyna klauzula. Jak się bowiem okazuje, nawet jeśli Rayo Vallacano nie zdoła osiągnąć tego celu, będzie musiało przelać na konto ekipy z Pampeluny 150 tysięcy euro, przy czym zawodnik wróci do Osasuny. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trent Alexander-Arnold opuści Liverpool?! Może zostać bohaterem hitowego transferu Trent Alexander-Arnold opuści Liverpool?! Może zostać bohaterem hitowego transferu Wesley Fofana zmieni barwy narodowe?! Kusząca opcja dla Francuza Wesley Fofana zmieni barwy narodowe?! Kusząca opcja dla Francuza OFICJALNIE: Rodrigo Palacio zakończył karierę. Argentyńczyk znalazł sobie... nietypowe zajęcie OFICJALNIE: Rodrigo Palacio zakończył karierę. Argentyńczyk znalazł sobie... nietypowe zajęcie OFICJALNIE: Kacper Kozłowski i Bartosz Białek mają nowego trenera OFICJALNIE: Kacper Kozłowski i Bartosz Białek mają nowego trenera Borussia Dortmund chce zawodnika Liverpoolu. „Priorytet transferowy” Borussia Dortmund chce zawodnika Liverpoolu. „Priorytet transferowy” OFICJALNIE: Górnik Zabrze ma nowego piłkarza. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Górnik Zabrze ma nowego piłkarza. Awaryjny transfer PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera PSG przygotowuje 30 milionów euro na styczniowy transfer stopera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy