Nie tylko Barcelona. OFICJALNIE: Rayo Vallecano sprowadziło napastnika poza oknem

Nie tylko Barcelona. OFICJALNIE: Rayo Vallecano sprowadziło napastnika poza oknem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rayo Vallecano | Cadena SER

Rayo Vallacano potwierdziło angaż Juana Villara.

Kiedy Leonardo Ulloa uszkodził kolano, a lekarze ustalili wstępny termin jego powrotu na początek sierpnia, „Los Vallecanos” doszli do wniosku, że potrzebują jeszcze jednego atakującego. Mając to na uwadze, zwrócili się oni do hiszpańskich władz z prośbą o możliwość rejestracji nowego zawodnika i otrzymali na to zgodę.

Wówczas dwunasta ekipa w tabeli LaLiga2 przeszła do działania, czego efektem jest półroczne wypożyczenie z Osasuny Juana Villara. Przypomnijmy, że na podobny krok zdecydowała się także Barcelona.

31-latek to niezwykle wszechstronny gracz, który może pokryć każdą pozycję w formacji ofensywnej. W bieżącym sezonie rozegrał on 13 spotkań i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W nowym zespole Hiszpan będzie występował w koszulce z numerem 15.

W umowie pomiędzy oboma klubami zawarto opcję obowiązkowego wykupu za milion euro w przypadku wywalczenia awansu do hiszpańskiej ekstraklasy. To jednak niejedyna klauzula. Jak się bowiem okazuje, nawet jeśli Rayo Vallacano nie zdoła osiągnąć tego celu, będzie musiało przelać na konto ekipy z Pampeluny 150 tysięcy euro, przy czym zawodnik wróci do Osasuny. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy