Nie tylko Grosicki. OFICJALNIE: Knockaert w Nottingam Forest

Nie tylko Grosicki. OFICJALNIE: Knockaert w Nottingam Forest
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nottingham Forest

Nottingham Forest pozyskało Anthony'ego Knockaerta.

Słaby początek sezonu doprowadził do tego, że ostatnie godziny okna transferowego były dla działaczy Nottingham Forest niezwykle pracowite. Jednym z głównych priorytetów było załatanie luk na skrzydłach.

Do drużyny prowadzonej przez Chrisa Hughtona najprawdopodobniej dołączy Kamil Grosicki. Poza nim zespół wzmocnił też Anthony Knockaert.

28-latek, podobnie zresztą jak Polak, nie miał realnych szans na regularną grę w zespole beniaminka Premier League, Fulham, dlatego też postanowił znaleźć dla siebie nowego pracodawcę.

Pomocną dłoń wyciągnęło do niego wspomniane Forest. Przenosi się on tam na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do konsensusu i będzie ono ważne co najmniej do 7 stycznia 2021 roku.

Knockaert to wychowanek Guingamp. W swojej karierze był też związany między innymi z Leicester City, Brightonem i wspomnianym Fulham.

W barwach tej ostatniej drużyny gra od ponad roku. Łącznie zanotował 49 występów. Strzelił w nich cztery gole. Do swojego dorobku dorzucił sześć asyst. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy