Nie udało się latem, ma udać się zimą. 45 milionów za skrzydłowego!

Nie udało się latem, ma udać się zimą. 45 milionów za skrzydłowego!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Repubblica

Manchester United szykuje wielomilionową ofertę za Felipe Andersona.

Brazylijczyk był w poprzednim sezonie wyróżniającą się postacią w drużynie "Biancocelestich" i został uznany jednym z największych objawień Serie A. W trwających rozgrywkach jest najlepszym strzelcem będącego w słabej formie Lazio i możliwe, że jego przygoda w Rzymie niedługo dobiegnie końca.

Zainteresowanie zawodnikiem wznowił Manchester United, którego menedżer, Louis van Gaal, chciałby wzmocnić formacje ofensywne swojej drużyny. Jak podaje "La Repubblica", "Czerwone Diabły" szykują już ofertę w wysokości 45 milionów euro, która może przekonać "Aquile" do sprzedaży swojej gwiazdy. Wszystko zależy jednak od postępu negocjacji w sprawie Jamesa Rodrígueza, który pozostaje "planem A" holenderskiego trenera.

Anderson trafił do włoskiej Serie a w 2013 roku. Od tamtej pory zagrał w 61 meczach, w których zdobył 14 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy