Nie udało się latem, ma udać się zimą. 45 milionów za skrzydłowego!

Nie udało się latem, ma udać się zimą. 45 milionów za skrzydłowego!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Repubblica

Manchester United szykuje wielomilionową ofertę za Felipe Andersona.

Brazylijczyk był w poprzednim sezonie wyróżniającą się postacią w drużynie "Biancocelestich" i został uznany jednym z największych objawień Serie A. W trwających rozgrywkach jest najlepszym strzelcem będącego w słabej formie Lazio i możliwe, że jego przygoda w Rzymie niedługo dobiegnie końca.

Zainteresowanie zawodnikiem wznowił Manchester United, którego menedżer, Louis van Gaal, chciałby wzmocnić formacje ofensywne swojej drużyny. Jak podaje "La Repubblica", "Czerwone Diabły" szykują już ofertę w wysokości 45 milionów euro, która może przekonać "Aquile" do sprzedaży swojej gwiazdy. Wszystko zależy jednak od postępu negocjacji w sprawie Jamesa Rodrígueza, który pozostaje "planem A" holenderskiego trenera.

Anderson trafił do włoskiej Serie a w 2013 roku. Od tamtej pory zagrał w 61 meczach, w których zdobył 14 bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy