Nie udało się ze Svenem Botmanem, Milan ma już nowy cel

Nie udało się ze Svenem Botmanem, Milan ma już nowy cel fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Manuele Baiocchini [Twitter]

AC Milan zastanawia się nad sprowadzeniem Francesco Acerbiego - podaje Manuele Baiocchini.

Przez kilka ostatnich miesięcy „Rossoneri” brali angaż Svena Botmana za pewnik. Nie byli jednak w pełni dogadani z Lille, co się na nich zemściło.

Newcastle United przedstawiło ofertę, która przypadła do gustu Francuzom, a sam piłkarz także dał „zielone światło” na transfer. W efekcie Włosi musieli porzucić ten trop i skupiają się na innym celu.

Chociaż ostateczna decyzja jest jeszcze przed Milanem, to już teraz zaczął on sondować możliwość transferu Francesco Acerbiego. W związku z tym odbyły się pierwsze rozmowy z agentem 34-latka.

Lewonożny piłkarz to 25-krotny reprezentant Włoch, który od czterech sezonów gra w Lazio. Poprzednie rozgrywki zakończył z dorobkiem 36 meczów, czterech goli i dwóch asyst.

Umowa Acerbiego wygasa dopiero w połowie 2025 roku, więc wyjęcie go ze Stadio Olimpico nie będzie łatwe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy