Niemiecki powrót Rudņevsa. W Poznaniu mogą zapomnieć o Łotyszu?

Niemiecki powrót Rudņevsa. W Poznaniu mogą zapomnieć o Łotyszu?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Poznan.sport.pl

Artjoms Rudņevs w Lechu, Artjoms Rudņevs nie w Lechu. Na chwilę obecną ta druga opcja wydaje się najbliższa rzeczywistości.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia poinformowaliśmy za portalem Weszlo.com, że powrót Łotysza do Polski jest przesądzony. Wówczas pojawiła się między innymi wypowiedź jednego z dyrektorów HSV, Petera Knaebela, który stanowczo wykluczył odejście piłkarza przed wygaśnięciem kontraktu. Ten obowiązuję do końca czerwca tego roku.

Wczoraj wieczorem "poznan.sport.pl" poinformował, że cała sprawa dla "Kolejorza" wydaje się przegrana. Mimo że powrót byłej gwiazdy marzył się większości kibicom, zwłaszcza teraz, gdy drużyna ma tak poważne problemy z obsadą ataku, Rudņevs zostanie w Hamburgu. Wraca też do pierwszego zespołu.

Co więcej, 27-latek ma otrzymać nową szansę od trenera Bruno Labbadii, podobnie jak doświadczony Ivica Olić i Zoltan Stieber. Cała trójka w środę wyruszy na zgrupowanie do tureckiego Belek, gdzie będzie przekonywać szkoleniowca do swoich umiejętności.

Dla Rudņevsa to duży przełom w niemieckiej ekipie, bowiem w ostatnim czasie grał jedynie w rezerwach, a ostatni występ w Bundeslidze zaliczył pod koniec maja.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy