Niepewna przyszłość Luki Modricia. Piłkarz Realu Madryt jest otwarty na wszystkie opcje
2023-10-14 11:26:31; Aktualizacja: 2 lata temu
Real Madryt nie może być pewny zatrzymania Luki Modricia do końca sezonu. Sam Chorwat nie wyklucza styczniowego transferu - donosi Relevo.com.
Środkowy pomocnik po zakończeniu poprzedniego sezonu złożył podpis na nowej umowie i jak sam wyznał, nie chciał on zostawać za zasługi tylko jako ciągle ważny zawodnik.
Fakty są jednak takie, że w bieżących rozgrywkach Chorwat najczęściej pełni rolę zmiennika. To go oczywiście nie zadowala.
Carlo Ancelotti rozumie sytuację, w jakiej znalazł się środkowy pomocnik, ale za każdym razem podkreśla, że mimo innej roli nadal jest on kluczowym piłkarzem, tak w szatni, jak i na boisku.Popularne
Na dowód tego trener wystawił 38-latka od początku na mecz z Osasuną i Luka Modrić pokazał się z dobrej strony.
W tej chwili trudno jednak przewidzieć, jak to będzie wyglądać w przyszłości.
Włoch ma do dyspozycji aż siedmiu środkowych pomocników, a po zmianie formacji w podstawowym składzie może grać czterech z nich. Na tej pozycji panuje zatem ogromny przepych.
Jeśli nic się nie zmieni, nie można wykluczyć styczniowego transferu, o czym informuje Relevo.com.
Mimo że „Carletto” zapewnił, ze nic takiego nie będzie mieć miejsca, według powyższego źródła doświadczony piłkarz jest otwarty na wszystkie opcje, w tym wyjazd do Stanów Zjednoczonych, Kataru czy Arabii Saudyjskiej. Cały czas w grę wchodzi również powrót do Chorwacji.
Kontrakt kapitana „Ognistych” obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Jego wypełnienie nie jest wcale przesądzone.



![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)






![581 dni bez klubu. Pognany z Bayernu Monachium obrońca wrócił na „stare śmieci” [OFICJALNIE]](img/photos/115302/170x113/bouna-sarr.jpg)

![W CV 11 występów w Ekstraklasie. Teraz zagra w Torino [OFICJALNIE]](img/photos/106011/170x113/enzo-ebosse.jpg)





![581 dni bez klubu. Pognany z Bayernu Monachium obrońca wrócił na „stare śmieci” [OFICJALNIE]](img/photos/115302/90x60/bouna-sarr.jpg)

![W CV 11 występów w Ekstraklasie. Teraz zagra w Torino [OFICJALNIE]](img/photos/106011/90x60/enzo-ebosse.jpg)








