Nottingham planuje kolejne wzmocnienia

Nottingham planuje kolejne wzmocnienia fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Menadżer Nottingham Forest, Billy Davies, stwierdził, że wciąż ma dostępne fundusze i ma nadzieję jeszcze wzmocnić skład tego lata.

Trwające w dalszym ciągu okienko transferowe jest bardzo intensywne dla "The Reds". Dokonali oni już ośmiu wzmocnień swojego składu. Zakupieni zostali tacy zawodnicy jak Jamie Mackie z QPR, czy Kelvin Wilson z Celticu. Jednakże wszyscy w Nottingham są świadomi konieczności dalszego inwestowania w zespół, jeśli chcą powalczyć o awans do Premier League. Głebia składu i zdolność do szybkiej regeneracji to najważniesze warunki do spełnienia, aby udanie walczyć w Championship, bardzo wyczerpującej lidze.

Billy Davies przyznaje, że właściciel klubu, Fawaz Al-Hasawi, udziela mu pełnego poparcia co do sprowadzania nowych zawodników:
- Prezes wie, gdzie jesteśmy i co należy zrobić żeby z powodzeniem grać w tak trudnej lidze. Naszym zamiarem jest sprowadzenie jeszcze kilku nowych twarzy do naszego zespołu - zakończył menadżer Nottingham.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy