Nowy cel transferowy Legii. Trwają rozmowy!

Nowy cel transferowy Legii. Trwają rozmowy!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Jak podaje Legia.net, Legia Warszawa jest poważnie zainteresowana pozyskaniem Domagoja Antolicia.

27-letni pomocnik do niedawna był kapitanem Dinama Zagrzeb. Chorwat jest wychowankiem tego klubu i wrócił do niego po kilkuletniej przygodzie w innym zespole z Zagrzebia - Lokomotivie. W sumie ma on na koncie 167 spotkań w koszulce Dinama. Jeśli chodzi o sezon 2017/2018, Antolić rozegrał 15 spotkań w chorwackiej ekstraklasie.


Pomocnik, który ma na swoim koncie również sześć meczów w koszulce reprezentacji Chorwacji, doskonale zna się ze szkoleniowcem Legii, Romeo Jozakiem. Panowie współpracowali ze sobą w akademii Dinama.


Zgodnie z doniesieniami Legia.net, temat przenosin Chorwata do Legii jest poważny. Aktualnie prowadzone mają być rozmowy zarówno pomiędzy oboma klubami, jak i między działaczami mistrza Polski a piłkarzem. Dinamo podobno wyraziło zgodę na transfer 27-latka.


Całkiem niedawno Antolić był bliski przenosin do Panathinaikosu. Grecy mieli zapłacić za niego 500 tysięcy euro plus bonusy, z tytułu których wartość transakcji mogła wzrosnąć do dwóch milionów euro. Ostatecznie klub z Aten pozyskał jednak Yacouba Sylla.


Przypomnijmy, że bliski transferu do Legii jest już Marko Vešović, który występuje obecnie w HNK Rijeka.


AKTUALIZACJA: Właściciel i prezes Legii, Dariusz Mioduski, potwierdził na łamach „Przeglądu Sportowego” zainteresowanie Antoliciem. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy