Nowy challenge od Krzysztofa Kamińskiego. #ESApomaga

Nowy challenge od Krzysztofa Kamińskiego. #ESApomaga fot. Krzysztof Kamiński I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Krzysztof Kamiński I Instagram

Krzysztof Kamiński zaproponował zawodnikom z Ekstraklasy nowy challenge.

W czasie epidemii koronawirusa gwiazdy światowej i rodzimej piłki biorą udział w różnych wyzwaniach za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bardzo popularny stał się #ToiletPaperChallenge polegający na żonglowaniu papierem toaletowym (choć powstały ten inne wersje).

Kamiński, który niedawno wrócił do kraju z Japonii i podpisał kontrakt z Wisłą Płock, zaproponował coś innego, a mianowicie wspólną pomoc szpitalom.

„Kopać papieru toaletowego nie będę. Za to chciałbym zaproponować wszystkim moim kolegom z Ekstraklasy (i nie tylko) zupełnie inny challenge.

Razem z Natalią przekazujemy na rzecz pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku, po uprzedniej konsultacji ze szpitalem, 10 palet z wodą, ponad 3100 potrzebnych środków czystości oraz posiłki dla pracowników SOR i stacji sanepidu na najbliższe dni. Chcielibyśmy również bardzo serdecznie podziękować Producentowi wody @selenka.woda, Właścicielowi restauracji @burratapizzapastaplock oraz Płockiemu Centrum Czystości za przyłączenie się do akcji i przekazanie od siebie dodatkowych środków.

Do wyzwania nie chcę nominować nikogo z imienia i nazwiska. W tym czasie to, kto weźmie udział w tym wyzwaniu i jaką kwotę na nie przeznaczy powinno być kwestią indywidualną. Byłoby jednak super, gdyby kolejni zawodnicy Ekstraklasy dołączyli do akcji i zaczęli wspomagać swoje lokalne szpitale lub organizacje, które codziennie stoją teraz na pierwszej linii ognia w walce z wirusem. Czasem wystarczy tylko wykonać telefon i zaoferować pomoc. Zdrowia Wam wszystkim! Razem wygramy ten mecz.

#ESApomaga” - napisał 29-latek na Instagramie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy