Nowy challenge od Krzysztofa Kamińskiego. #ESApomaga

Nowy challenge od Krzysztofa Kamińskiego. #ESApomaga fot. Krzysztof Kamiński I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Krzysztof Kamiński I Instagram

Krzysztof Kamiński zaproponował zawodnikom z Ekstraklasy nowy challenge.

W czasie epidemii koronawirusa gwiazdy światowej i rodzimej piłki biorą udział w różnych wyzwaniach za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bardzo popularny stał się #ToiletPaperChallenge polegający na żonglowaniu papierem toaletowym (choć powstały ten inne wersje).

Kamiński, który niedawno wrócił do kraju z Japonii i podpisał kontrakt z Wisłą Płock, zaproponował coś innego, a mianowicie wspólną pomoc szpitalom.

„Kopać papieru toaletowego nie będę. Za to chciałbym zaproponować wszystkim moim kolegom z Ekstraklasy (i nie tylko) zupełnie inny challenge.

Razem z Natalią przekazujemy na rzecz pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku, po uprzedniej konsultacji ze szpitalem, 10 palet z wodą, ponad 3100 potrzebnych środków czystości oraz posiłki dla pracowników SOR i stacji sanepidu na najbliższe dni. Chcielibyśmy również bardzo serdecznie podziękować Producentowi wody @selenka.woda, Właścicielowi restauracji @burratapizzapastaplock oraz Płockiemu Centrum Czystości za przyłączenie się do akcji i przekazanie od siebie dodatkowych środków.

Do wyzwania nie chcę nominować nikogo z imienia i nazwiska. W tym czasie to, kto weźmie udział w tym wyzwaniu i jaką kwotę na nie przeznaczy powinno być kwestią indywidualną. Byłoby jednak super, gdyby kolejni zawodnicy Ekstraklasy dołączyli do akcji i zaczęli wspomagać swoje lokalne szpitale lub organizacje, które codziennie stoją teraz na pierwszej linii ognia w walce z wirusem. Czasem wystarczy tylko wykonać telefon i zaoferować pomoc. Zdrowia Wam wszystkim! Razem wygramy ten mecz.

#ESApomaga” - napisał 29-latek na Instagramie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy