Nowy kontrakt Palacio

Nowy kontrakt Palacio
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Radio La Red

Rodrigo Palacio przyznał w wywiadzie dla „Radio La Red”, że zaakceptował warunki nowego kontraktu z Interem Mediolan. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Obecna umowa argentyńskiego napastnika z drużyną „Nerazzurrich” wygasa w czerwcu 2015 roku. Według postanowień nowego kontraktu Palacio będzie zawodnikiem włoskiej drużyny rok dłużej. Piłkarz zaznaczył też, że po przygodzie z Interem ma zamiar wrócić do swojej ojczyzny, by występować w Boca Juniors.

- Przedłużyłem kontrakt z Interem, mam więc przed sobą kolejne dwa lata gry w tym klubie. Później będę musiał wziąć pod uwagę swoje samopoczucie i to, czy będę miał szansę na powrót do Boca. Kilka lat temu Julio Falconi chciał mnie sprowadzić do Boca, ale wtedy to było niemożliwe. Miałem ważny kontrakt z Genoą i nie mogłem z niej odejść - powiedział Rodrigo Palacio.

Palacio znajduje się w obecnym sezonie w dobrej dyspozycji strzeleckiej. Zdobył do tej pory 12 goli w 27 spotkaniach w Serie A. Forma, w której znajduje się 32-letni Argentyńczyk predestynuje go do udziału w tegorocznych mistrzostwach świata.

- Występ na mistrzostwach świata byłby dla mnie nagrodą za wszystkie poświęcenia, których ciągle dokonuję - dodał były napastnik Genoi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy