Nowy nabytek Lecha Poznań mógł trafić tego lata do Legii Warszawa. Transfer upadł po kolacji

Nowy nabytek Lecha Poznań mógł trafić tego lata do Legii Warszawa. Transfer upadł po kolacji
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Legia.Net

Lech Poznań zakontraktował latem kilku ciekawych zawodników, w tym Dino Hoticia. Co ciekawe, Bośniak mógł wybrać inną stronę barykady, trafiając do Legii Warszawa - donosi portal Legia.Net.

Lech Poznań po kampanii okraszonej świetnym występem w Lidze Konferencji Europy nabrał apetytu na więcej. Wielkopolska drużyna ruszyła zatem po nowych zawodników, sprowadzając na Bułgarską Alego Gholizadeha, Eliasa Andersona, Mihę Blažicia czy Dino Hoticia.

Ten ostatni zanotował naprawdę obiecujące wejście do zespołu Johna van den Broma, lecz później nieco obniżył loty. Na domiar złego pod koniec września nabawił się urazu w starciu ze Stalą Mielec.

Od tego czasu skrzydłowy urodzony we słoweńskiej Ljubljanie przegapił osiem spotkań w Ekstraklasie, w tym z Rakowem Częstochowa czy Pogonią Szczecin.

Po ponad miesiącu Hotić wraca powoli do gry. Jak się okazuje, na polskich boiskach mógł reprezentować barwy klubu z Łazienkowskiej.

Jak wynika z doniesień portalu Legia.Net, czterokrotny reprezentant Bośni i Hercegowiny latem stawił się wraz ze swoim agentem w Warszawie, gdzie zjadł kolację z ludźmi odpowiedzialnymi za transfery 15-krotnych mistrzów Polski.

Operacja nie została przypieczętowana z powodu zbyt wysokich wymagań zawodnika. Władze Legii po namysłach skupiły się na innych celach.

Dino Hotić stoi zatem przed świetną okazją, by udowodnić, że warszawska ekipa popełniła latem błąd.

Lech Poznań nie miał takich oporów i sprowadził Bośniaka w ramach wolnego transferu z Cercle Brügge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy