„Nowy Neymar” na celownikach PSG i Arsenalu

„Nowy Neymar” na celownikach PSG i Arsenalu fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ge.globo.com

PSG i Arseanl to kluby, które bacznie obserwują rozwój Gabriela Meca z Grêmio - informuje ge.globo.com.

PSG i Arsenal to zespoły, które w tym momencie koncentrują się na walce w ramach Ligi Mistrzów. W tle tych wydarzeń szukają wzmocnień pod kątem przyszłości.

Nie jest tajemnicą, że zarówno Francuzi, jak i Anglicy dysponują konkretnym skautingiem w Ameryce Południowej. Nie może zatem dziwić fakt, że na celownikach znalazł utalentowany Gabriel Mec.

Młokos jest określany w ojczyźnie mianem „nowego Neymara”.

Grêmio już stara się o niego zadbać, dlatego podobnie, jak w przypadku gwiazdora Al-Hilal w przeszłości Santos, teraz brazylijski pracodawca parafował umowę w kwestii wykorzystania wizerunku 15-latka. Kolejnym krokiem będzie profesjonalny kontrakt w momencie, gdy zezwolą na to przepisy.

Gra w ojczyźnie ma stać się dla niego trampoliną do wielkiej piłki.

Mec to nominalny ofensywny pomocnik, który na razie ma grać z zespołem do lat 17, by następnie zasilić ekipę U-20.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy