Nowy obrońca Wisły Kraków

Nowy obrońca Wisły Kraków
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Przegląd Sportowy

Rafał Pietrzak z GKS Katowice niebawem podpisze kontrakt z Wisłą Kraków.

23-letni obrońca jest jednym z najlepszych zawodników I ligi. Skauci krakowskiego zespołu obserwowali go od dłuższego czasu, widząc w nim następce kuszonego przez Legię Macieja Sadloka. Według "Przeglądu Sportowego" umowa z Pietrzakiem ma zostać podpisana na początku 2016 roku, lecz sam zawodnik dołączy do drużyny latem, po wygaśnięciu kontraktu z "Gieksą".

Jeżeli jednak Legia bądź inny klub pozyska Sadloka, władze Wisły będą chciały wykupić zawodnika już tej zimy. 23-latek ma za sobą sześć występów w Ekstraklasie - zadebiutował w niej jako zawodnik Zagłębia Sosnowiec, mając 16 lat. Później grał w Górniku Zabrze (pięć meczów w Ekstraklasie), Piaście Gliwice i Kolejarzu Stróże. W barwach GKS występuje do lata 2013 roku.

Pietrzak będzie kolejnym transferem z niższych lig do Wisły w tym oknie transferowym. "Biała Gwiazda" pozyskała wcześniej Krzysztofa Drzazgę z trzecioligowego GKS Polkowice. 20-latek w tym sezonie zdobył aż 21 goli w 19 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy