#Od100Lat: Plebiscyt z okazji 100-lecia PZPN-u. Kibice mogą wybrać swoją jedenastkę wszech czasów reprezentacji Polski!

#Od100Lat: Plebiscyt z okazji 100-lecia PZPN-u. Kibice mogą wybrać swoją jedenastkę wszech czasów reprezentacji Polski! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy Nas Piłka

Polski Związek Piłki Nożnej obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji zorganizowano plebiscyt, w którym to kibice mogą wybrać swoją najlepszą jedenastkę wszech czasów reprezentacji Polski.

PZPN uruchomił specjalną platformę i zachęca wszystkich sympatyków piłki nożnej do wyboru najlepszej jedenastki spośród najbardziej utytułowanych reprezentantów Polski w stuletniej historii Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Kibice mogą dokonać wyboru z katalogu stu zawodników przedstawionych na stronie internetowej od100lat.laczynaspilka.pl. Po wyłonieniu najlepszej jedenastki „Biało-Czerwonych” na 100-lecie mogą przedstawić swój wybór poprzez udostępnienie grafiki drużyny za pośrednictwem Facebooka lub Twittera oraz dodając hashtag #Od100Lat.

Wyboru finalnej Reprezentacji 100-lecia dokonuje specjalnie powołana kapituła wspólnie z fanami, którzy oddali swój głos na platformie internetowej. W skład kapituły wchodzą byli selekcjonerzy, dziennikarze sportowi oraz członkowie Komisji Mediów i Marketingu PZPN.

Swoje zespoły można wybierać od 4 października do 20 listopada 2019 roku. Oficjalne ogłoszenie Reprezentacji 100-lecia nastąpi podczas Gali Stulecia PZPN, która odbędzie się 6 grudnia 2019 roku.

Dla korzystających z platformy przygotowany został również konkurs z nagrodami w postaci jubileuszowych koszulek z autografami piłkarzy, zaproszenia na mecz reprezentacji Polski oraz atrakcyjne zestawy retro gadżetów.

Więcej na temat: Reprezentacja Polski Polska PZPN

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy