Odliczanie do transferu Luisa Suáreza. Ciekawa oferta na stole

Odliczanie do transferu Luisa Suáreza. Ciekawa oferta na stole fot. sbonsi / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Matteo Moretto

Luis Suárez otrzymał konkretną propozycję przeprowadzki do River Plate. Argentyński gigant czeka teraz na decyzję piłkarza, informuje Matteo Moretto.

Urugwajczyk przez wiele lat podbijał europejskie boiska, udowadniając, że śmiało można go zaliczyć do grona najlepszych napastników na świecie. Wszystko wskazuje jednak na to, że na Atlético Madryt jego piłkarska przygoda na Starym Kontynencie dobiega końca. Zawodnik postanowił powrócić za ocean i w ostatnim czasie skłania się do przeprowadzki do Argentyny.

Tam szczególną uwagę poświęca mu River Plate. O ekipie z Buenos Aires jest ostatnio głośno głównie ze względu na talenty, które trafiają z niej do Europy, teraz jednak klub postanowił wykorzystać zebrane środki, by sprowadzić gwiazdę z wysokiej półki.

Jak informuje Matteo Moretto, mistrzowie Argentyny pozostają w stałym kontakcie z otoczeniem Luisa Suáreza i przesłali już swoją oficjalną propozycję. Aktualnie czekają na odpowiedź piłkarza, który daje sobie jednak czas. Do tej pory żaden inny klub nie zbliżył się na tyle, co River Plate, lecz „Los Millonarios” woleliby jak najszybciej domknąć sprawę na ostatni guzik. Na ten moment dają sobie czas do końca tygodnia.

Transfer odbędzie się oczywiście na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej Luis Suárez występował zawodowo w Ameryce Południowej jedynie w swoim rodzimym Urugwaju, w barwach Nacionalu, w którym zresztą się wychowywał. Wystarczył mu ledwie jeden pełny sezon, by zwrócić na siebie uwagę w Europie. Szlaki przecierał w holenderskim Groningen, z którego następnie przeniósł się do Ajaksu Amsterdam. Następnie był gwiazdą Liverpoolu FC oraz FC Barcelony, a dwa lata temu przeniósł się do wspomnianego Atlético Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy