„Odrzuciłem ofertę z Chin, bo chcę kariery, z której mogę być dumny”

„Odrzuciłem ofertę z Chin, bo chcę kariery, z której mogę być dumny”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Sun

Pomocnik Burton Albion, Jackson Irvine, wypowiedział się na temat oferty, którą otrzymał niedawno z Chin.

23-letni pomocnik jest kluczową postacią drużyny, która walczy o utrzymanie w Championship. W 28 dotychczasowych spotkaniach ligowych strzelił aż osiem goli.


W styczniu o sprowadzenie reprezentanta Australii bardzo mocno starał się jeden z chińskich klubów. Jego włodarze zaproponowali mu pensję na poziomie pięciu milionów funtów rocznie, co stanowiłoby oczywiście gigantyczną podwyżkę w stosunku do jego aktualnych zarobków. Dlaczego 23-latek odrzucił atrakcyjną finansowo propozycję?

- Chcę kariery, z której będę mógł być dumny. Moim życiowym marzeniem pozostaje gra w Premier League - stwierdził zawodnik.


- Ciężko wyrazić słowami to, co zostało zaoferowane. W takim momencie człowiek zadaje sobie dużo pytań. Na szczęście, ma możliwość podjęcia decyzji, z której może być później najbardziej zadowolony - dodał były piłkarz Celtiku.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy