„Odrzuciłem ofertę z Chin, bo chcę kariery, z której mogę być dumny”

„Odrzuciłem ofertę z Chin, bo chcę kariery, z której mogę być dumny”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Sun

Pomocnik Burton Albion, Jackson Irvine, wypowiedział się na temat oferty, którą otrzymał niedawno z Chin.

23-letni pomocnik jest kluczową postacią drużyny, która walczy o utrzymanie w Championship. W 28 dotychczasowych spotkaniach ligowych strzelił aż osiem goli.


W styczniu o sprowadzenie reprezentanta Australii bardzo mocno starał się jeden z chińskich klubów. Jego włodarze zaproponowali mu pensję na poziomie pięciu milionów funtów rocznie, co stanowiłoby oczywiście gigantyczną podwyżkę w stosunku do jego aktualnych zarobków. Dlaczego 23-latek odrzucił atrakcyjną finansowo propozycję?

- Chcę kariery, z której będę mógł być dumny. Moim życiowym marzeniem pozostaje gra w Premier League - stwierdził zawodnik.


- Ciężko wyrazić słowami to, co zostało zaoferowane. W takim momencie człowiek zadaje sobie dużo pytań. Na szczęście, ma możliwość podjęcia decyzji, z której może być później najbardziej zadowolony - dodał były piłkarz Celtiku.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy