Odsonne Édouard blisko transferu, ale jednak nie do Leicester City. Na stole 25 milionów euro

Odsonne Édouard blisko transferu, ale jednak nie do Leicester City. Na stole 25 milionów euro fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rudy Galetti

Brighton & Hove Albion jest obecnie najbliżej pozyskania Odsonne'a Édouarda - podaje Rudy Galetti.

W ostatnich miesiącach napastnika Celticu łączyło się z kilkoma klubami, w tym z Arsenalem i Leicester City. Biorąc pod uwagę medialne doniesienia, szczególnie na jego transferze zależało „Lisom”. W czerwcu „The Times” pisał, że sprawa jest niemal rozstrzygnięta i klub z Glasgow otrzyma za swojego napastnika około 18 milionów euro.

Temat jednak ucichł, a z doniesień Galettiego wynika, że obecnie najbliżej pozyskania Francuza jest Brighton. Władze „Mew” prowadzą konkretne rozmowy z Celtikiem. Na stole miała pojawić się oferta w wysokości 25 milionów euro. Taka kwota prawdopodobnie wystarczy. Sytuacja jest rozwojowa.

23-letni Edouard dołączył do Celticu w 2017 roku. Początkowo był tam wypożyczony z Paris Saint-Germain, a w końcu został wykupiony za nieco ponad 10 milionów euro.

Napastnik jest trzykrotnym mistrzem Szkocji i dwukrotnym królem strzelców tamtejszej ekstraklasy. W dwóch ostatnich sezonach strzelił 22 i 18 goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy