Odwołane zgrupowanie reprezentacji Polski

Odwołane zgrupowanie reprezentacji Polski fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Krzysztof Stanowski (Weszlo.com)

Zapadła ostateczna decyzja w sprawie zaplanowanych sparingów reprezentacji Polski z Finlandią oraz Ukrainą. Mecze nie dojdą do skutku.

Przed kilkoma dniami Bartosz Bereszyński w rozmowie ze stacją Eleven Sports zapewniał, że nie ma żadnego dzwonku alarmowego w sprawie zbliżającego się zgrupowania kadry narodowej. Zawodnik Sampdorii deklarował zresztą przyjazd do Polski, nawet pomimo wprowadzonych obostrzeń dotyczących przemieszczania się na terenie Włoch.

Dziś jednak wiemy, że ani 27-letni prawy defensor, ani inni zawodnicy powołani na marcowe mecze, nie spotkają się nad Wisłą. Jak podaje bowiem Krzysztof Stanowski z Weszlo.com, zapadła decyzja o odwołaniu zgrupowania.

Przypomnijmy, że „Biało-Czerwoni” mieli zmierzyć się kolejno z Finlandią (27 marca we Wrocławiu) oraz Ukrainą (31 marca w Chorzowie). Dla Polski miał być to pierwszy etap przygotowań do Euro 2020, które jak powszechnie wiadomo, nadal może nie dojść do skutku.

Wszystko wskazuje zatem na to, że na występ Roberta Lewandowskiego i spółki w narodowych barwach będziemy musieli poczekać minimum do początku czerwca. W tym terminie zaplanowano bowiem dwa sparingi: z Rosją i Islandią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy