Odwołane zgrupowanie reprezentacji Polski

Odwołane zgrupowanie reprezentacji Polski fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Krzysztof Stanowski (Weszlo.com)

Zapadła ostateczna decyzja w sprawie zaplanowanych sparingów reprezentacji Polski z Finlandią oraz Ukrainą. Mecze nie dojdą do skutku.

Przed kilkoma dniami Bartosz Bereszyński w rozmowie ze stacją Eleven Sports zapewniał, że nie ma żadnego dzwonku alarmowego w sprawie zbliżającego się zgrupowania kadry narodowej. Zawodnik Sampdorii deklarował zresztą przyjazd do Polski, nawet pomimo wprowadzonych obostrzeń dotyczących przemieszczania się na terenie Włoch.

Dziś jednak wiemy, że ani 27-letni prawy defensor, ani inni zawodnicy powołani na marcowe mecze, nie spotkają się nad Wisłą. Jak podaje bowiem Krzysztof Stanowski z Weszlo.com, zapadła decyzja o odwołaniu zgrupowania.

Przypomnijmy, że „Biało-Czerwoni” mieli zmierzyć się kolejno z Finlandią (27 marca we Wrocławiu) oraz Ukrainą (31 marca w Chorzowie). Dla Polski miał być to pierwszy etap przygotowań do Euro 2020, które jak powszechnie wiadomo, nadal może nie dojść do skutku.

Wszystko wskazuje zatem na to, że na występ Roberta Lewandowskiego i spółki w narodowych barwach będziemy musieli poczekać minimum do początku czerwca. W tym terminie zaplanowano bowiem dwa sparingi: z Rosją i Islandią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy