Oficjalne: Giza w Legii!

Oficjalne: Giza w Legii!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Legia.pl

Piotr Giza niespodziewanie został dzisiaj ogłoszony nowym zawodnikiem Legii Warszawa. 27-letni pomocnik trafił do stolicy z Cracovii Kraków na zasadzie rocznego wypożyczenia z możliwością transferu definitywneg(...)

Piotr Giza niespodziewanie został dzisiaj ogłoszony nowym zawodnikiem Legii Warszawa. 27-letni pomocnik trafił do stolicy z Cracovii Kraków na zasadzie rocznego wypożyczenia z możliwością transferu definitywnego.

Wychowanek Kabla Kraków ma wprowadzić do młodego zespołu doświadczenie, którego brakuje większości piłkarzy obecnej kadry.

- Jestem bardzo zadowolony, że w ostatniej chwili udało nam się pozyskać bardzo dobrego zawodnika. Nie ulega wątpliwości, że Piotr jako czołowy piłkarz ekstraklasy będzie dla nas dużym wzmocnieniem.Jestem przekonany, że młodsi zawodnicy będą się czuli o wiele pewniej grając przy boku Piotra - powiedział po podpisaniu kontraktu trener Jan Urban.
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy